המלצות על אילונה כהן

כתבו המלצה
ערוך תמונת פרופיל
שם פרטי |
שם משפחה |
תאריך החתונה |
דוא"ל |
* כתובת הדוא"ל תישמר במערכת ולא תוצג באתר
תוכן ההמלצה |
* ההמלצה תעלה לאוויר לאחר אישור מערכת וואלה! מזל טוב
המלצתך התקבלה וממתינה לאישור

7 המלצות

 • נופית פרץ ממליצה על אילונה כהן
  נופית פרץ
  14/07/2016
  אילונה המהממת תפרה לי שמלת חלומות לא יכולתי לבקש שמלה יותר יפה מזאת! שמלה מהממת שגרפה המון מחמאות באמת אין מיל..
  אילונה המהממת תפרה לי שמלת חלומות לא יכולתי לבקש שמלה יותר יפה מזאת! שמלה מהממת שגרפה המון מחמאות באמת אין מילים אישה מדהימה!!
 • זהר שליסלברג ממליצה על אילונה כהן
  זהר שליסלברג
  08/03/2016
  אחת הבחירות הטובות שעשיתי לקראת החתונה הייתה הבחירה באילונה כתופרת של שמלת הכלה שלי! מיד לאחר פגישה קצרה עם אי..
  אחת הבחירות הטובות שעשיתי לקראת החתונה הייתה הבחירה באילונה כתופרת של שמלת הכלה שלי! מיד לאחר פגישה קצרה עם אילונה ידעתי שזו הבחירה הנכונה. כל פעם מחדש שמחתי להגיע לאילונה וקיבלתי ממנה יחס חם, אוהב, ביתי ומקצועי מאוד. הכל נעשה ברוח מדהימה עם המון הקשבה...br הלכנו צעד צעד ביחד עם המון שיתוף. ובסוף יצאתי עם שמלה מדהימה, תפורה במידה הנכונה ובדיוק מדהים. אילונה מדהימה, צנועה ומוכשרת! אני ממליצה בחום!!!
 • שיר זאבי ממליצה על אילונה כהן
  שיר זאבי
  10/09/2015
  "התחלתי לחפש רעיונות עיצוביים באינטרנט והגעתי למעצבת אילונה מרקינה כהן ברחובות. מהרגע הראשון היה בינינו חיבור..
  "התחלתי לחפש רעיונות עיצוביים באינטרנט והגעתי למעצבת אילונה מרקינה כהן ברחובות. מהרגע הראשון היה בינינו חיבור מקסים, היה לי הרבה יותר נוח להתחבר אליה ואל הסטודיו הביתי שלה בהשוואה לסלוני כלות אחרים. אילונה מעצבת מדהימה, היא הבינה בדיוק מה אני מחפשת ועבדנו יחד על שמלת כלה שרציתי. היא הייתה קשובה, מקצועית ונעימה, היה לי פשוט מרגש וכיף לעבוד מולה".
 • אולגה ליבשיץ ממליצה על אילונה כהן
  אולגה ליבשיץ
  14/05/2015
  "חיפשתי שמלת כלה מסוימת ובסוף מצאתי תמונה של שמלה שלא קיימת בארץ. חיפשתי מעצבת מומלצת שתתפור לי שמלה בסגנון הז..
  "חיפשתי שמלת כלה מסוימת ובסוף מצאתי תמונה של שמלה שלא קיימת בארץ. חיפשתי מעצבת מומלצת שתתפור לי שמלה בסגנון הזה, שוטטתי באינטרנט והגעתי למעצבת אילונה מרקינה כהן שהתפירה שלה מעולה. היא המעצבת הראשונה והיחידה שהגעתי אליה והיא מקסימה, עדינה ומכילה, היא הקשיבה לכל הרצונות שלי וידעה לתת דגשים מקצועיים, השמלה יצאה בדיוק כמו שרציתי".
 • שירי לב ממליצה על אילונה כהן
  שירי לב
  11/05/2015
  "חברה שלי עיצבה שמלה אצל אילונה מרקינה כהן ומאוד אהבתי את עבודת היד שלה, אז הלכתי אליה. התחברתי אליה כבר מהרגע..
  "חברה שלי עיצבה שמלה אצל אילונה מרקינה כהן ומאוד אהבתי את עבודת היד שלה, אז הלכתי אליה. התחברתי אליה כבר מהרגע הראשון, היא מקסימה וקשובה ויש לה טעם טוב, היא ידעה לכוון אותי ואמרה בכל הכנות מה טוב ומה לא. היא מעצבת מקצועית והייתי מאוד מרוצה ממנה".
 • נועה מוריק ממליצה על אילונה כהן
  נועה מוריק
  29/05/2015
  "אל אילונה הגעתי לאחר חיפוש ממושך ברשת. מטרתי הייתה למצוא שמלה קלאסית ונקייה שתחמיא לי, אך עדיין תעמוד בתקציב ..
  "אל אילונה הגעתי לאחר חיפוש ממושך ברשת. מטרתי הייתה למצוא שמלה קלאסית ונקייה שתחמיא לי, אך עדיין תעמוד בתקציב המאוד שפוי שהקצבתי לה. הדבר נראה כמעט בלתי אפשרי עד שפגשתי את אילונה. בניגוד לכל מה שציפיתי,למרות שזו הייתה רק השמלה השנייה שמדדתי, החלטתי מיד שזהוbr זהו. זו השמלה! אילונה עשתה מעל ומעבר כדי שאהיה רגועה, נינוחה ומאושרת. ואכן, קיבלתי את כל מה שקיוויתי ויותר! השמלה הייתה הצלחה מסחררת וכולם ללא יוצא מן הכלל החמיאו לי עליה. אילונה היא סופר מקצועית, סבלנית ושואפת לשלמות. כל מה שעלה צריכה כדי להרגיש בטוחה בבחירהbr שלה. ממליצה בחום!"
 • אלינור חסיד ממליצה על אילונה כהן
  אלינור חסיד
  03/07/2014
  אילונה היא מעצבת שמלות כלה מוכשרת בטירוף. היא אדם אכפתי, מתחשב, קשוב ואוהב, בזכותה התהליך שהכי חששתי ממנו עבר ..
  אילונה היא מעצבת שמלות כלה מוכשרת בטירוף. היא אדם אכפתי, מתחשב, קשוב ואוהב, בזכותה התהליך שהכי חששתי ממנו עבר כחוויה כיפית וקלילה. מעבר לזה הרווחתי חברת אמת! אילונה עושה צדק חברתי בתמחור שמלות הכלה שלה גם עם זה בא על חשבונה. המחירים הם שפויים ומתאימים לכולbr כיס. כזאת היא!